Aktualności

13.11.2023

Mały ambulans Melex N.CLASSIC 468 – dlaczego warto wyposażyć w niego szpital?

Nowoczesne wyposażenie to fundament prawidłowo funkcjonującego szpitala oraz pogotowia ratunkowego. Mały ambulans Melex N.CLASSIC 468 stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby placówek medycznych w tym zakresie. Nasza wolnobieżna karetka pogotowia dzięki swojej funkcjonalności, niezawodności i wielu specjalistycznym udogodnieniom coraz częściej staje się ważnym elementem floty pojazdów szpitalnych. Zapraszamy do zapoznania się z jej możliwościami.

13.11.2023

Melex pogrzebowy: eksluzywny element wyposażenia firmy z branży funeralnej

Nowoczesne karawany stanowią nie tylko kluczowy element wyposażenia, ale także swego rodzaju „wizytówkę” firm z branży funeralnej. Melex pogrzebowy to unikalny pojazd, który zapewnia przedsiębiorstwom świadczącym tego rodzaju usługi doskonałą funkcjonalność i stonowaną, reprezentacyjną estetykę.

16.10.2023

Melex N.CAR 391: Cenne Wyposażenie Straży Pożarnej - Melex

W dzisiejszych czasach rozwijająca się technologia ma zastosowanie w niemal każdej dziedzinie życia, w tym także w służbach ratowniczych. Jednym z przełomowych rozwiązań w tej kwestii, mogącym stać się doskonałym narzędziem stanowiącym wyposażenie Straży Pożarnej, jest elektryczny pojazd Melex N.CAR 391. Co wyróżnia ten model? Jak wykorzystać ten elektryczny pojazd w Straży Pożarnej? W dzisiejszym artykule udzielimy odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące modelu Melex N.CAR 391.

16.10.2023

Elektryczne pojazdy dla niepełnosprawnych Melex: jakie są ich zalety?

Rosnąca świadomość dotycząca potrzeb osób niepełnosprawnych przyczynia się do tworzenia wielu innowacyjnych rozwiązań, mających na celu ułatwienie im życia i codziennych czynności.

19.09.2023

Jak usprawnić pracę na produkcji? Pomysły dla Twojego biznesu

Branża produkcyjna charakteryzuje się dużą konkurencyjnością, która powoduje to, że aby pozostać rentowną firmą, należy zoptymalizować swoje działania w wielu sektorach. Wielu przedsiębiorców działających w tym sektorze zastanawia się, jak usprawnić pracę na produkcji, aby zwiększyć jej wydajność, a przy tym ograniczyć koszty.

04.09.2023

Czy na melex potrzebne jest prawo jazdy?

Czy na Melex potrzebne jest prawo jazdy, a jeśli tak, to jakiej kategorii? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które planują zakup naszych wyjątkowych pojazdów elektrycznych. Jest ono jak najbardziej naturalne, ponieważ reprezentując instytucję lub przedsiębiorstwo zainteresowane jakąś inwestycją, należy dokładnie przemyśleć wszystkie kwestie przed realizacją transakcji. Z tego powodu w dzisiejszym artykule wyjaśnimy między innymi: jakie uprawnienia na Meleksa są niezbędne, aby móc się nim porus

I confirm processing of my IP address and browser technical parameters to optimize the content of our websites pages and adapt them to users preferences. More information in Privacy policy.

Zapisano