Serwis

W trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy Państwu gwarancyjny, jak i pogwarancyjny serwis Melex. Zależy nam na tym, aby nasze pojazdy były w pełni sprawne i działały niezawodnie, dlatego maksymalnie uprościliśmy wszelkie procedury serwisowe. Dokładny opis warunków gwarancyjnych zamieściliśmy w książce gwarancyjnej, którą mogą Państwo pobrać poprzez kliknięcie w link dostępny w dolnej części strony.

Profesjonalny serwis Melex

Jako renomowany producent pojazdów elektrycznych zatrudniamy najlepszych fachowców od diagnostyki oraz naprawy. Nasi specjaliści gwarantują profesjonalny serwis Melex, poparty wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji tych wielofunkcyjnych pojazdów. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości, należy niezwłocznie się z nami skontaktować.

Serwis Melex – warto powierzyć to zadania specjalistom

Pojazdy elektryczne Melex to urządzenia zaawansowane technologicznie, dlatego zdecydowanie odradzamy Państwu ich samodzielną naprawę. Nawet jeśli wśród użytkowników znajdą się pasjonaci majsterkowania, usterki elektroniczne warto zostawić wykwalifikowanym specjalistom. Nasza firma posiada bardzo bogate zasoby sprzętowe, mamy też dostęp do certyfikowanych, odpowiednich dla poszczególnych pojazdów Melex części. Dysponujemy szeroką wiedzą i wszechstronne doświadczenie w serwisowaniu pojazdów akumulatorowych. Naprawdę znamy się na rzeczy, więc warto powierzyć nam niesprawny pojazd, aby uniknąć pogłębienia usterki.

Melex serwis gwarancyjny

Firma Melex Sp. z o.o. zapewnia serwis gwarancyjny sprzedanych przez nas pojazdów na warunkach określonych w książce gwarancyjnej (załącznik). Reklamacje należy składać na piśmie na nr faksu: 17 773 81 01 lub pocztą elektroniczną: [email protected]. Należy w ich ramach podać:

  • adres i telefon nabywcy,
  • typ i nr seryjny pojazdu,
  • nr książki gwarancyjnej,
  • datę zakupu,
  • opis usterki.

Czas reakcji na reklamację to 48h od momentu zgłoszenia (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). Standardowy czas naprawy wynosi maksymalnie 14 dni.

Melex serwis pogwarancyjny

Melex Sp. z o.o. świadczy odpłatny serwis pogwarancyjny pojazdów. Zamówienie na usługi serwisowe można zgłaszać na piśmie na nr faksu: 17 773 81 01, bądź pocztą elektroniczną: [email protected].

Melex – serwis i remonty pojazdów

Wykonujemy kompleksowe remonty pojazdów. Zamówienie na usługi serwisowe można zgłaszać na piśmie na nr faksu: 17 773 81 01, bądź pocztą elektroniczną: [email protected].

Jeśli interesuje Państwa natomiast bieżące wsparcie techniczne, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego: tel. 660 734 875, w godzinach 7:00-22:00.

serwis1abc serwis2abc
serwis4 abc serwis3 abc

 

 

Pliki do pobrania

Książka gwarancyjna [ .pdf ]