Paleta kolorów

Interesuje Państwa Melex na zamówienie w wybranym kolorze? Nasza oferta umożliwia stworzenie pojazdu dopasowanego do indywidualnych potrzeb także pod kątem jego estetyki. Wybór barwy nadwozia spośród propozycji zawartych w bogatej palecie kolorów RAL umożliwia spersonalizowanie Melexa zgodnie z własną wizją. Jakie kolory Melexa są dostępne dla naszych Klientów? Opcji do wyboru jest naprawdę dużo, ponieważ poza kolorami zastrzeżonymi nabywca może zdecydować się na dowolny kolor z palet RAL. Co więcej, w przypadku modeli z linii N.CAR dostępna jest także usługa Face Lifting, w ramach której zapewniamy możliwość pomalowania karoserii na dwa kolory, dzięki czemu pojazd zyskuje nowoczesny, estetyczny wygląd.

Zachęcamy do zapoznania się z tym, jak możemy pomalować dla Państwa pojazd elektryczny na zamówienie marki Melex.

miniatura nclassic miniatura ncar miniatura fl
N.Classic N.Car Face lifting

Melexy na zamówienie w wybranym kolorze – gwarancja funkcjonalnego i estetycznego pojazdu

Różnorodność, jaką charakteryzują się dostępne kolory Melexa, wynika z dużej rozpiętości palety RAL, z której korzystamy w tym zakresie. Czym właściwie jest ta paleta? Tym mianem określa się system kolorów stworzony przez niemieckie stowarzyszenie RAL gGmbH. Definiuje on odcienie kolorów, nadając im unikalne numery identyfikacyjne. Bazując na palecie RAL, możemy nadać naszym pojazdom między innymi odcienie:

  • zieleni,
  • czerwieni,
  • niebieskiego,
  • pomarańczy,
  • żółci,
  • szarości,

a także klasyczne kolory: czerń i biel.

Szeroka gama kolorów, na jakie może być pomalowany pojazd elektryczny na zamówienie, ma nie tylko funkcję estetyczną, ale i funkcjonalną. Dzięki możliwości dostosowania koloru Melexa do indywidualnych wymagań, mogą Państwo skompletować flotę pojazdów Melex w barwach Państwa firmy, co sprawi, że staną się one jej prawdziwą wizytówką.

Pojazd elektryczny na zamówienie – opcja customizingu

Jako ceniony producent pojazdów elektrycznych dostarczamy na rynek Melexy wysokiej jakości, dedykowane firmom reprezentującym różnorodne branże oraz instytucjom i służbom publicznym. W naszym asortymencie znajdują się zarówno homologowane, jak i niehomologowane pojazdy elektryczne czterokołowe. Posiadamy bogaty wybór modeli, które można podzielić na trzy główne kategorie:

  • pojazdy osobowe,
  • pojazdy bagażowe,
  • pojazdy specjalne.

Nasza oferta wyróżnia się również opcją customizingu – wybierając jeden z elektrycznych Melexów, Klienci mogą spersonalizować pojazd, aby pasował do ich indywidualnych preferencji. Oferujemy Melexy na zamówienie w różnych kolorach, i konfiguracjach. Każdy z dostępnych modeli dostępny jest w wersji podstawowej z opcją możliwości zmiany barwy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!