Melex na wystawie "Od COP do gospodarki 4.0" w Stalowej Woli

16.01.2020
Drukuj Udostępnij

          W miniony czwartek, 16 stycznia 2020 roku w Stalowej Woli, w nowo otwartej hali ARP (Agencji Rozwoju Przemysłu), odbyło się prestiżowe, ogólnopolskie wydarzenie gospodarcze z udziałem głowy państwa, prezydenta Andrzeja Dudy - wystawa "Od COP do gospodarki 4.0".
          W trakcie wystawy swój dorobek zaprezentowało 68 firm z Polski, wybranych przez kapitułę PWG (Polskiej Wystawy Gospodarczej). Jedną z wyróżnionych firm była nasza firma, która na stoisku zaprezentowała najnowszy model Melex 391.1 Face Lifting z zabudową do wywożenia odpadów, przeznaczony do dla samorządów oraz firm z branży komunalnej.
          Wystawę otworzył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Andrzej Duda wraz z członkami kapituły Polskiej Wystawy Gospodarczej (PWG), wręczając uczestnikom pamiątkowe certyfikaty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu IP oraz parametrów technicznych przeglądarki w celu optymalizacji zawartości stron internetowych naszej witryny i dostosowania ich do preferencji Użytkowników. Więcej informacji Polityka prywatności.

Zapisano