NOWY Melex N.50 już Dostępny!

December 7, 2022

slider web site

Melex N.50 podnosi poprzeczkę dla mikromobilnych pojazdów dostawczych, będąc kompletnym pakietem: legalnym do użytku na drogach, bezpiecznym i stylowym pojazdem o wysokiej wydajności, który jest zarówno przyjazny dla środowiska, jak i opłacalny!

Zwinny N.50 jest w pełni zgodny z przepisami drogowymi, ale dzięki niewielkim rozmiarom i wąskiej konstrukcji dotrze tam, gdzie tradycyjne vany i ciężarówki nie mogą. Został zaprojektowany do użytku zarówno w obszarach miejskich, jak i komercyjnych, obejmując trasy dostaw o częstym zatrzymywaniu się oraz wyróżniając się w dostawach na ostatnią milę.

N.50 oferuje niezrównane wrażenia z jazdy i wysoki poziom komfortu dzięki przestronnej kabinie i regulowanym fotelom. Intuicyjny, ergonomiczny design wnętrza skupia się na operatorze, umożliwiając łatwy dostęp do wszystkich elementów sterowania.

Z wbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak automatyczny hamulec postojowy, solidna, ocynkowana rama z obszarami zgniotu i hydrauliczne hamulce tarczowe z przodu, zyskasz spokój ducha, a pojazd został w pełni poddany dynamicznym testom zderzeniowym, spełniając wymagania UNECE R12.

Melex N.50 łączy w sobie doskonałą formę z funkcją, prezentując nowoczesny, elegancki wygląd. Z dumą produkowany w UE, N.50 dzięki przemyślanemu designowi i imponującym możliwościom staje się idealnym wyborem dla każdej branży.

Napędzany trwałymi bateriami litowymi, N.50 jest w pełni elektryczny, bezemisyjny i oferuje imponujący zasięg WLTP wynoszący 73 km przy prędkości 50 km/h. Wszystkie pojazdy wyposażone są również w ładowarki pokładowe, eliminując potrzebę specjalnej infrastruktury ładowania.

N.50 oferuje wyjątkową wartość - oprócz niskich kosztów operacyjnych, wiele krajów europejskich oferuje dotacje i subsydia - skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.