MELEXY TURYSTYCZNE – JAKIE WYBRAĆ?

January 16, 2020

melex pasazerski 378

Melex pasażerski to rozwiązanie, które cieszy się od dawna dużym zainteresowaniem. Jaki Melex turystyczny warto wybrać? Nie dokonamy za Ciebie ostatecznego wyboru w tej kwestii, ale liczymy, że przygotowany przez nas tekst okaże się pomocny w podjęciu decyzji.

Jaki Melex pasażerski wybrać i czym kierować się podczas wyboru?

Jeżeli Twoim celem zakupu jest Melex pasażerski, to podczas wyboru warto kierować się między innymi takimi kryteriami wyboru jak:

  • liczba miejsc w Melexie turystycznym – zależy głównie od przewidywanej liczby przewożonych turystów. Warto wziąć pod uwagę takie względy, jak to kogo będziemy przewozić – czy to będą rodziny z dziećmi, pary, a może grupy przyjaciół. Pamiętajmy, że niezależnie od tego, który pojazd wybierzemy, to zarówno 4 i 8 osobowy Melex dobrze się prowadzi, ponieważ jest bardzo zwinny.
  • wyprofilowane siedzenia – wspomniana w tekście liczba miejsc to ważny, ale nie jedyny aspekt dotyczący Melexów. Oprócz tego warto, by miejsca siedzące były wyprofilowane. Takie rozwiązanie to większa wygoda dla osób siedzących.
  • zadaszenie – pojazdy wyposażone w dach to zalecane rozwiązanie. Zadaszenie skutecznie chroni przed opadami atmosferycznymi (deszcz, grad), ale także przed silnymi promieniami słonecznymi (jest to ważne szczególnie w porze letniej, podczas przejażdżek po otwartej przestrzeni),
  • dodatkowe wyposażenie – warto, by Melex był wyposażony np. w gniazdo 12V na pulpicie. Dzięki takiemu wyposażeniu zyskujemy wiele możliwości np. możemy ładować telefon lub podłączyć różne sprzęty, np. ładowarkę do aparatu.
  • możliwość przewiezienia bagażu. Wprawdzie Melex pasażerski nie zapewnia takiej przestrzeni bagażowej, jak ma to miejsce w przypadku odpowiednika transportowego, warto jednak, by pojazd pozwalał na wygodne przechowywanie toreb turystycznych i plecaków.

Elektryczne pojazdy czterokołowe

 

To ważne, ale nie jedyne aspekty, na które warto zwrócić uwagę, jeśli interesują Cię pojazdy elektryczne czterokołowe. Oprócz tego istotne są także takie kwestie jak na przykład wybór koloru karoserii z palety RAL, który nie może być przypadkowy jeśli na poważnie myślimy o identyfikacji wizualnej firmy – rozpoznawalność w branży turystycznej to podstawa. Warto także zwrócić uwagę na rozmiar kół, biorąc pod uwagę teren w którym będą użytkowane pojazdy.  Oczywiście w standardzie każdy nasz pojazd jest wyposażony w 2 lub 3-punktowe pasy bezpieczeństwa.