Aktualności

07.08.2023

Wyjaśniamy: Które pojazdy musisz rejestrować, a które nie?

Pojazdy elektryczne Melex mogą poruszać się po drodze publicznej nawet bez homologacji! Wyjaśniamy, jakie pojazdy podlegają rejestracji, a które jej nie potrzebują. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i przekonania się, kiedy warto wybrać pojazd elektryczny z homologacją, a kiedy nie będzie ona konieczna.

07.08.2023

Ile kosztuje Melex pod kątem eksploatacji? Wszystko, co musisz wiedzieć!

Ile kosztuje Melex pod kątem jego eksploatacji? Współczesne pojazdy elektryczne Melex, to przebłysk motoryzacji jutra. Zdobywają coraz większą popularność. Chociaż jeszcze nie możemy mówić o pełnym wykorzystaniu potencjału pojazdów elektrycznych, warto zastanowić się nad tym, jak prezentują się koszty eksploatacji Meleksa – jednego z czołowych przedstawicieli pojazdów elektrycznych. Wyjaśniamy, ile kosztuje Melex w eksploatacji i dlaczego warto się na niego zdecydować.

04.07.2023

Jak zwiększyć efektywność pracy dzięki pojazdom użytkowym elektrycznym?

Pojazd elektryczny a efektywność przepływu pracy – jak się okazuje, inwestycja w pojazdy elektryczne może realnie wpłynąć na tempo pracy, co z kolei przekłada się na rentowność instytucji. Jakie korzyści pojazd elektryczny Melex może przynieść wyposażonej w niego firmie? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat tego nowoczesnego rozwiązania.

30.06.2023

Wszystko, co musisz wiedzieć o pojazdach elektrycznych

Pojazd elektryczny – definicja tej nazwy zwykle przynosi na myśl nowoczesne samochody osobowe. Tymczasem w Polsce, pojazdy elektryczne to żadna nowość, ponieważ są powszechnie używane od ponad pół wieku! Zaskakujące?

23.06.2023

Pojazdy elektryczne Melex jako pojazdy komunalne - jakie mają zastosowanie?

Zakres zastosowań pojazdów elektrycznych marki Melex jest naprawdę imponujący. Wykorzystuje się je jako pojazdy komunalne, pasażerskie, transportowe, a nawet jako wózki golfowe, karawany pogrzebowe czy ambulansy. Swoją popularność zawdzięczają między innymi ekonomicznemu i ekologicznemu napędowi elektrycznemu, zwinności, funkcjonalności, niezawodności oraz bogatemu wyposażeniu.

09.06.2023

Pojazdy elektryczne a ilość miejsc - gdzie się sprawdzą?

Liczne zalety pojazdów elektrycznych Melex sprawiają, że znajdują one zastosowanie w wielu instytucjach oraz firmach z różnych branż. Jako renomowany polski producent pojazdów elektrycznych zapewniamy Klientom bardzo szeroką ofertę, co może skłaniać do zastanowienia się nad tym, czym kierować się podczas wyboru danego modelu pojazdu Melex, aby być później usatysfakcjonowanym z zakupu. Jednym z istotnych kryteriów, które koniecznie trzeba uwzględnić, jest liczba miejsc oferowana przez dany pojazd

I confirm processing of my IP address and browser technical parameters to optimize the content of our websites pages and adapt them to users preferences. More information in Privacy policy.

Zapisano