Meleksy na sprzedaż – jak wygląda oferta?

May 9, 2024

dscf6315

Jakie pojazdy elektryczne Melex są dostępne na sprzedaż w ofercie producenta? Odpowiedzi na to pytanie szuka wiele firm i instytucji pragnących poszerzyć swoją flotę pojazdów o elektryczne, kompaktowe rozwiązania wyróżniające się pod względem funkcjonalności i bezpieczeństwa. Znając zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, oferujemy szeroki wybór pojazdów Melex na sprzedaż, wśród których znajdują się zarówno modele osobowe, jak i transportowe oraz specjalne. W dalszej części tego artykułu wyjaśnimy szerzej to, jak prezentuje się nasza oferta, jakie Meleksy na sprzedaż można w niej znaleźć, a także na co zwrócić szczególną uwagę przy podejmowaniu decyzji w zakresie wyboru konkretnego modelu.

Pojazdy elektryczne Melex na sprzedaż – jakie są ich podstawowe rodzaje?

Jako renomowany producent pojazdów elektrycznych zadbaliśmy o to, aby proponowane przez nas rozwiązania cechowały się dużym zróżnicowaniem. Dzięki temu każdy Klient jest w stanie znaleźć u nas pojazd Melex, który będzie optymalnie dopasowany do jego oczekiwań. Na jakie podstawowe rodzaje możemy podzielić w naszej ofercie dostępne Meleksy na sprzedaż?

Osobowe pojazdy elektryczne Melex

Jakie osobowe Meleksy można znaleźć na sprzedaż w naszej ofercie? Klienci zainteresowani nowoczesnym, homologowanym środkiem transportu mogą zdecydować się na model Melex 463 z serii N.CLASSIC. Świetnie sprawdzi się on m.in. w roli wyposażenia hoteli oraz firm z branży turystycznej, umożliwiając wygodny transport czterech osób (łącznie z kierowcą). W przypadku tego innowacyjnego modelu mamy do czynienia z prędkością maksymalną sięgającą 33 km/h, dzięki czemu pozwala on na szybkie pokonanie odległości np. na terenie ośrodka wypoczynkowego.

Omawiając nasze osobowe Meleksy na sprzedaż, nie sposób nie wspomnieć o dużej grupie modeli bez homologacji, które są dostępne w naszej ofercie. Prędkość maksymalna rozwijana przez te pojazdy wynosi 25 km/h. Wśród niehomologowanych Meleksów osobowych można wyróżnić m.in. pojazdy:

 • czteroosobowe,
 • sześcioosobowe,
 • ośmioosobowe.

Warto zauważyć, że Klient może zdecydować się na zakup Meleksa wraz ze specjalną przyczepą, co umożliwi mu otrzymanie środka transportu pozwalającego na komfortowy przewóz nawet 14 osób.

Transportowe pojazdy elektryczne Melex

W naszej ofercie znajdują się także różnorodne transportowe Meleksy na sprzedaż. Można je podzielić na dwie podstawowe grupy, czyli pojazdy homologowane i niehomologowane.

 • Transportowe pojazdy elektryczne z homologacją – cieszące się dużym zainteresowaniem Klientów dwuosobowe homologowane Meleksy są ekologicznymi, wyjątkowo funkcjonalnymi środkami transportu mogącymi poruszać się z prędkością do 50 km/h. Należące do tej grupy modele cechuje szeroki zakres ładowności, różnorodny katalog zabudów oraz wyposażenia opcjonalnego i duży zasięg. Znajdują one zastosowanie zarówno w przypadku firm działających w różnych gałęziach przemysłu, jak i jako wzbogacenie floty pojazdów należących do samorządów i instytucji publicznych.
 • Transportowe pojazdy elektryczne bez homologacji – oferujemy bogaty katalog dwuosobowych i czteroosobowych Meleksów charakteryzujących się prędkością maksymalną 25 km/h. Dostępne w tej kategorii różnorodne Meleksy z paką umożliwiają efektywny i ekologiczny transport różnego rodzaju ładunków, w tym np. paczek czy materiałów sypkich. Z powodzeniem można je wykorzystywać w wielu obszarach: od transportu wewnętrznego w zakładach produkcyjnych i halach magazynowych, przez obiekty sportowe, takie jak stadiony, po skwery, parki, rezerwaty przyrody i zabytkowe centra miast, gdzie poruszanie się pojazdami spalinowymi jest niemożliwe.

Specjalne pojazdy elektryczne Melex

Ważnym segmentem naszej oferty są homologowane i wolnobieżne Meleksy specjalne. Jakie pojazdy elektryczne Melex na sprzedaż z tej kategorii proponujemy? Wśród nich znajdują się m.in.:

 • śmieciarka elektryczna z homologacją Melex 391.1H z serii N.CAR, która stanowi doskonałe rozwiązanie dla zakładów komunalnych,
 • nowoczesne wózki golfowe,
 • funkcjonalne ambulansy elektryczne,
 • eleganckie karawany pogrzebowe,
 • pojazdy Melex dostosowane do bezpiecznego i komfortowego przewozu osób z niepełnosprawnościami,
 • elektryczny pojazd opracowany z myślą o potrzebach jednostek Straży Pożarnej,
 • model lotniskowy Melex 423 z serii N.CLASSIC,
 • dwuosobowy Melex 395 z linii N.CAR z mobilnym systemem hydroforowym, który pozwala na podlewanie roślinności oraz na wygodne przeprowadzanie prac porządkowych w przestrzeni miejskiej.

Meleksy na sprzedaż – na jakie kwestie zwrócić uwagę przy wyborze pojazdu?

Chcąc wybrać odpowiedni dla siebie pojazd elektryczny Melex, należy przed podjęciem decyzji wziąć pod uwagę jego charakterystykę, wyposażenie oraz kilka istotnych parametrów technicznych. Jakie aspekty należy uwzględnić w trakcie dokonywania wyboru Meleksa? Do ważnych kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę, zaliczają się m.in.:

 • typ i przeznaczenie pojazdu,
 • liczba osób, jaką można przetransportować danym Meleksem,
 • prędkość maksymalna pojazdu,
 • ładowność Meleksa,
 • rodzaj i pojemność baterii,
 • wielkość kół,
 • typ przełożenia,
 • rodzaje dostępnych zabudów,
 • elementy wchodzące w skład wyposażenia dodatkowego.

Istotną kwestią, nad którą zastanawiają się Klienci zainteresowani naszymi rozwiązaniami, są charakteryzujące nowoczesne Meleksy ceny. W celu zapoznania się z ceną danego modelu o konkretnej konfiguracji oraz ze specyfikacją techniczną takiego pojazdu zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Podsumowanie

Inwestorom, których interesują niezawodne pojazdy elektryczne Melex na sprzedaż bezpośrednio od producenta, gwarantujemy naprawdę szeroki wybór modeli. W naszej ofercie dostępne są homologowane i wolnobieżne pojazdy osobowe, transportowe oraz specjalne o różnym przeznaczeniu. Duży wybór modeli w naszym katalogu sprawia, że znajdą wśród nich odpowiednie rozwiązanie dla siebie zarówno przedsiębiorstwa z wielu branżach, jak i instytucje oraz służby publiczne. Warto w tym kontekście wspomnieć również o customizingu, który umożliwia jeszcze lepsze dostosowanie naszego pojazdu do potrzeb konkretnego Klienta.

Jeśli interesują Państwa pojazdy elektryczne Melex, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży w celu zapoznania się z tym, jakie są ich ceny oraz charakteryzujące je parametry techniczne.