ELEKTRYCZNE WÓZKI GOLFOWE – INNOWACYJNY SPOSÓB NA PORUSZANIE SIĘ PO POLU GOLFOWYM

March 12, 2024

447 nclassic golf gracz player

Pola golfowe są zwykle rozległym obszarem, który trzeba w jakiś sposób przemierzać, by docierać do kolejnych dołków. Jaki wózek golfowy wybrać, aby nie tylko zapewnił on komfortowe poruszanie się po terenie gry, ale także umożliwiał wygodne przewożenie niezbędnego sprzętu? W dzisiejszym artykule wyjaśniamy między innymi: czym cechują się niezawodne wózki golfowe Melex, na jakie ich parametry warto zwrócić uwagę oraz w jakie dodatkowe udogodnienia mogą być wyposażone te pojazdy elektryczne.

Wózek golfowy elektryczny Melex – idealny sposób na to, jak poruszać się po polu golfowym

Delikatne promienie słońca i przyjemna temperatura to warunki, które zachęcają wielu pasjonatów zagrania sobie w golfa. Aby móc w pełni cieszyć się aktywną rozrywką i zapewnić sobie maksymalną wygodę podczas podróży między kolejnymi punktami, warto postawić na niezawodny elektryczny wózek golfowy. Gdzie można nabyć taki pojazd?

W tym celu warto zapoznać się z naszą ofertą – firma Melex od lat słynie jako wiodący producent pojazdów elektrycznych, wśród których obecne są także nowoczesne wózki golfowe. Dzięki nim uprawianie tego pięknego sportu staje się jeszcze przyjemniejsze. Dlaczego wózek do golfa marki Melex okazuje się takim udogodnieniem podczas rozgrywki? Wynika to z jego licznych zalet, wśród których wymienić można m.in.:

  • maksymalną prędkość jazdy wynoszącą 25 km/h,
  • wysokie bezpieczeństwo, o które dbają specjalne hamulce hydrauliczne,
  • wygodne siedzenia dla dwóch osób,
  • możliwość bezpiecznego i prostego transportu akcesoriów do gry w golfa,
  • wytrzymały akumulator.

Klienci mogą wyposażyć swój elektryczny wózek golfowy Melex w także dodatkowe udogodnienia takie jak np. lodówka czy osprzęt do mycia kijów oraz piłek. Warto wspomnieć również o tym, że na życzenie klienta możemy doposażyć ten specjalny pojazd elektryczny w centralny system uzupełniania wody w ogniwach akumulatora, co pozwala osiągnąć jeszcze większą wygodę korzystania z wózka.

Jaki wózek golfowy wybrać, aby zapewnić sobie pełen komfort podczas gry?

Wiele osób zastanawia się, który wózek golfowy elektryczny, będzie najlepiej dopasowany do ich potrzeb. Zdając sobie sprawę z różnorodności oczekiwań naszych klientów, oferujemy dwa modele pojazdów z tej kategorii:

  • model 427 z serii N.CLASSIC,
  • model 447 z serii N.CLASSIC.

Pierwszy z wymienionych modeli to nowoczesny pojazd golfowy skonstruowany w taki sposób, aby gwarantował wysoki poziom funkcjonalności. Jest on zaprojektowany z myślą o poruszaniu się stricte po terenie pól golfowych. Model 427 wyróżnia się modernistycznym designem i dynamiczną stylistyką, która jest uwydatniona za pomocą wyraźnych przetłoczeń. Nie posiada on instalacji oświetleniowej, ale ma wiele innych udogodnień, do których możemy zaliczyć m.in.:

  • sterowany za pomocą systemu elektronicznego silnik, który zapewnia świetne dopasowanie pojazdu do charakterystyki danego pola golfowego, w tym obiektów znajdujących się na górzystych terenach,
  • innowacyjne zawieszenie z podwójnymi wahaczami i sprężynami, gwarantujące komfortową jazdę po trawie,
  • wygodne uchwyty na napoje, piłeczki golfowe oraz inne akcesoria.

Klientom poszukującym wózka golfowego, którym można przemieszczać się także po drogach publicznych, polecamy natomiast model 447. Umożliwia on wygodny przejazd z domu czy hotelu na pole golfowe. Ten nowoczesny wózek do golfa cechuje się każdą z wymienionych wcześniej zalet modelu 427, a do tego został wyposażony również np. w instalację oświetleniową czy hamulce hydrauliczne.

Podsumowanie

Kiedy rozważamy to, jak poruszać się po polu golfowym, sięgnięcie po przeznaczony do tego pojazd jest jak najbardziej naturalnym pomysłem. Opłacalność inwestycji w pojazd taki, jak wózek golfowy, jest naprawdę wysoka. Nie można w końcu zapominać o tym, jak ważne są wypoczęte ręce w trakcie golfowej rozgrywki. Kupując wózek golfowy, możemy liczyć na to, że między dołkami, a także w trakcie ich pokonywania będziemy mogli odpocząć i nie męczyć się z noszeniem całego swojego sprzętu.

Jeśli interesują Państwa wysokiej klasy elektryczne wózki golfowe, to oferta Melex stanowi idealną odpowiedź na Państwa oczekiwania. Zapewniamy customizing pojazdu, który pozwala w pełni dopasować wózek golfowy do potrzeb klienta. Nasi specjaliści zapewnią Państwu fachowe doradztwo na każdym etapie procesu sprzedażowego, dzięki czemu będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani z zakupu.